امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با فرماندار ایجرود

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی، مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، با توحید سلیمی فرماندار شهرستان ایجرود دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت فرمانداری شهرستان ایجرود با بیان اینکه، تعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرمانداری ها بسیار مناسب است، افزود: با تعامل و هماهنگی بین این دو حوزه، روز به روز شاهد خدمات بیشتر به مردم به ویژه محرومین و روستاییان هستیم.

وی تأمین مسکن برای محرومان را اصلی‌ترین وظیفه بنیاد مسکن دانست و گفت:  بنیاد مسکن در جهت تسریع در اجرای پروژه های در حال اجرا و تلاش هرچه بیشتر برای رفع محرومیت و توسعه پایدارروستایی، فعالیت های گسترده ای انجام داده است.

در ادامه توحید سلیمی  از تلاش ها و خدمات بنیاد مسکن استان در زمینه های اجرای طرح هادی، مقام سازی مسکن روستایی و احداث مسکن برای محرومین تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد: با همکاری و تعامل هر چه بیشتر به پیشرفت روستاها کمک خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه، فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است، افزود: فعالیت‌های بنیاد مسکن در سطح روستاها، کاری جهادی بوده، چرا که در راستای محرومیت‌زدایی در سطح روستاها، اقدامات شایسته‌ای انجام داده است.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group