امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیر امور شعب بانک مسکن در راستای گسترش تعاملات

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان باجمالوندی مدیر امور شعب بانک مسکن استان زنجان در راستای گسترش تعاملات برای ارائه تسهیلات به متقاضیان جهت مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و شهری دیدار و گفتگو کردند.

سپس جمالوندی مدیر امور شعب بانک مسکن استان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را یک نهاد انقلابی خدمتگزار دانسته و افزود: بنیاد مسکن نقش ویژه ای در محرومیت زدایی به ویژه در روستاها دارد.

وی در ادامه افزود:  امیدواریم با هماهنگی های بیشتر بتوانیم همکاری های بین دو دستگاه را توسعه دهیم.

مهندس خواجه ای  مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز ضمن تشکر از تعاملات مطلوب این بانک با بنیاد مسکن، ارائه خدمات مطلوب این بانک در امر تسهیلات را بسیار خوب ارزیابی کرده و افزود: خدمت به مردم به نحو شایسته و به گونه ای که منزلت و جایگاه آنان حفظ گردد امری ارزشمند است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group