امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با ائمه جماعات شهرهای ابهر،هیدج و صایین قلعه

مهندس رضا خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه معاونین این نهاد با ائمه جماعات شهرهای ابهر، هیدج و صائین قلعه دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد انقلابی در حوزه های مختلف به ویژه در سطح روستا، رسالت اصلی این نهاد را خدمت به محرومین دانست و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی خدمت به محرومین و مستضعفین را سرلوحه امور خود قرار داده است.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، با توجه به اینکه، اساس‌ حکومت‌ اسلامی‌ ایجاد قسط ،عدل‌ و حل‌ مسأله‌ مسکن‌ محرومان می باشد، این امر جزء وظایف و اهداف اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شمار می آید.

مهندس خواجه ای در ادامه استفاده از ظرفیت امامان جمعه و جماعات را بعنوان امین مردم و جامعه جهت تبلیغ خدمات بنیاد را خواستار شد .

سپس حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه شهرستان ابهر با  گرامیداشت نام و یاد امام راحل،با بیان اینکه، برنامه ها و فعالیتهای بنیاد مسکن کاملا در راستای اهداف امام راحل و مقام معظم رهبری می باشد، گفت:  خدمت به مردم بویژه محرومان، برای کارکنان این نهاد انقلابی فرصت و عبادت است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group