مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای تامین مسکن ویژه اقشار کم درآمد

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه معاونین این نهاد با سلیمانی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام( ره)، در راستای گسترش تعاملات، در خصوص تامین زمین و استفاده از ظرفیت و پتانسیل دستگاه ها برای ساخت مسکن ویژه اقشار کم درآمد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای رسالت اصلی این نهاد را کمک به محرومین و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه، این دو مجموعه دارای اهداف مشترکی در راستای خدمت به محرومین می باشند و می توانند با گسترش تعاملات خدمات مطلوبتری به مردم ارائه نمایند، افزود: در صورت  تامین زمین و انجام مطالعه ها، این نهاد انقلابی آمادگی لازم برای  احداث پروژه های مسکن برای افراد کم درآمد را داراست.

در ادامه سلیمانی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های ارزشمند این نهاد انقلابی، آمادگی خود را برای گسترش همکاری ها برای خدمت به محرومین با مجموعه بنیاد مسکن  اعلام نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group