امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در خصوص گسترش همکاری های فی ما بین

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۴/۱۲ با حجت الاسلام جنتی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که با حضور معاونین دو دستگاه همراه بود در خصوص ساخت خانه های عالم روستایی گفت و گو و تبادل نظر شد.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد رسالت اصلی بنیاد مسکن را کمک به اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: تاکنون ۶۳ خانه عالم روستایی در سطح روستاهای استان توسط بنیاد مسکن احداث و به بهره برداری رسیده و هم اکنون نیز ۷خانه عالم در دست ساخت  می باشد.

وی همچنین بر تعامل و ارتباط بیشتر  بین دو دستگاه در راستای حل مشکلات روستائیان تاکید نمود.

در ادامه حجت الاسلام جنتی ضمن تقدیر از عملکرد بنیاد مسکن در امر محرومیت زدایی و عمران و ابادی روستاها، احداث خانه های عالم را از سوی این نهاد انقلابی حرکتی ارزشمند دانست.

شایان ذکر است، ساماندهی اراضی موقوفات و سند دار کردن آن ها و همچنین هماهنگی های لازم جهت تخصیص اعتبارات جهت احداث خانه های عالم روستایی، از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح و تبادل نظر گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group