امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با فرماندار شهرستان ایجرود در راستای گسترش تعاملات

 

طی جلسه ای توحید سلیمی فرماندار شهرستان ایجرود با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، و معاونین این نهاد در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تشریح فعالیت های بنیاد مسکن استان، از خدمات ارائه شده این نهاد در سطح شهرها و روستاها از جمله اجرای طرح هادی روستایی، ساخت و ساز مسکن ، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و … گزارشی ارائه نمود.

وی بنیاد مسکن را یک دستگاه تخصصی و فنی دانست که در راستای محرومیت زدایی و توسعه و آبادانی روستاها گام های مطلوبی برداشته است، خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن با اجرای طرح های هادی در روستاهای شهرستان ایجرود ، زمینه را برای بالا بردن کیفیت زندگی و ماندگاری روستائیان در روستاها فراهم کرده است .

مهندس صنعتی منفرد اظهار کرد: تعامل ویژه و مناسب بین  بنیاد مسکن و فرمانداری ایجرود موجب شده که پروژه های عمرانی در راستای توسعه و آبادانی این شهرستان به نحو مطلوبی پیگیری و اجرا شود که امیدواریم پس از این نیز شاهد خدمات مطلوبتری به مردم این شهرستان باشیم.

سپس سلیمی فرماندار شهرستان  ایجرود ادامه داد: خدمات بسیار ارزنده بنیاد مسکن در روستاها باعث جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها ، تثبیت جمعیت در روستاها و ساماندهی و رفع مشکلات این قشر شده است.

وی آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در سطح روستا اعلام نمود و گفت:  امیدوارم با تعامل و همراهی فی مابین شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در شهرستان باشیم و بتوانیم خدمات اساسی را برای مردم شهرستان ایجرود ارائه دهیم .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group