امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان به همراه مدیرکل بنیاد مسکن با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

طی جلسه ای که روز دوشنبه مورخه ۹۸/۰۲/۲۳ برگزار شد،  اعضای هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان با آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مهندس نیازی رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان همراه بود، آیت اله خاتمی ، هدف اصلی بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز استان را تامین مسکن محرومین در جامعه دانست و گفت:  تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی در راستای تامین مسکن محرومین و حل مشکلات این قشر در جامعه امری ضروری است

وی بر ساخت پروژه مسکونی ۲۴ واحدی معلولین تاکید کرد و افزود: باید با اداره راه و شهرسازی در خصوص تامین زمین مناسب برای ساخت واحدهای مسکونی رای زنی های لازم صورت گیرد و در این زمینه همکاری های ویژه ای بین دستگاه ها وجود داشته باشد.

آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی بر امر محرومیت زدایی در جامعه به ویژه در سطح شهرستان ها اشاره کرد و ادامه داد: باید  در خصوص ساخت مسکن برای محرومین در شهرستان های کوچک نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در خصوص رفع مشکلات موجود و تامین مسکن برای محرومین، افزود: اعضای هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان نیز  همواره با تلاش فراوان در راه  خدمت به محرومین حرکت کرده اند، تا اقشار محروم صاحب مسکن شوند.

وی در خصوص ساخت و  روند پیشرفت پروژه های مسکن برای دهک های مختلف جامعه توضیحاتی ارائه کرد و خواستار  تعامل و همکاری بیشتر دستگاه های ذی ربط با این نهاد انقلابی برای ساخت مسکن محرومین و حمایتی در جامعه شد.

سپس مهندس نیازی رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل بنیاد مسکن استان و اعضای هیئت مدیره ، فعالیت های انجام شده را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: اعضای هیئت مدیره این انجمن همواره با برگزاری جلسات منظم با تمام توان و ظرفیت در راستای حل مشکلات محرومین تلاش نموده اند.

وی با بیان اینکه،  امروزه موضوع ساخت مسکن در جامعه امری مهم و جدی تلقی می شود که متاسفانه به دلیل وضعیت اقتصادی نامناسب با چالش دهایی روبرو است، تصریح کرد: تامین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در این راستا از سازمان راه و شهرسازی انتظار می رود که در این زمینه با انجمن تعامل ویژه ای داشته باشد.

مهندس نیازی به  مشکلات موجود در پروژه انتظار به ویژه در خصوص بحث سند و  تسهیلات دریافتی از سوی متقاضیان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این مشکلات با کمک مسئولین ذی ربط بررسی شده و تصمیماتی جهت رفع آن اتخاذ گردیده و تا حدی نیز حل شده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group