امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرکل واگذاری مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

طی جلسه ای مهندس محمدی مدیر کل واگذاری مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس سفیدیان کارشناس حوزه واگذاری مسکن شهری بنیاد مسکن کشور با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و معاونین این نهاد دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه مهندس محمدی با تاکید بر اهمیت و ضرورت استفاده از روش های نوین و جدید در امر واگذاری واحدهای مسکونی، در این زمینه از اقدامات صورت گرفته در بنیاد مسکن استان تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد از اقدامات صورت گرفته بنیاد مسکن استان در بخش واگذاری مسکن توضیحاتی ارائه کرد.

وی همچنین بر ضرورت فروش زمین امجدیه جهت تامین منابع مالی سایر پروژه های بخش مسکن شهری تاکید نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group