امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان در راستای گسترش تعاملات و حل مشکلات روستائیان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه مهندس محمدی معاون عمران روستایی  این نهاد، در روز سه شنبه مورخه ۱۷ /۰۲/  ۹۸ با مهندس هادوی مدیرکل  امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان در راستای افزایش تعاملات و گسترش ارتباطات، بین بنیاد مسکن استان و دفتر امور روستایی دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه  مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اینکه،  ارتباط مستمر بین بنیاد مسکن استان و دفتر امور روستایی موجب ارائه خدمات مطلوبتر به روستائیان شده است، افزود: برنامه­ های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه عمران روستایی  و اجرای طرح­ های توسعه ­ای در راستای توانمندسازی روستاییان و تقویت زیرساخت­ ها در روستاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: فراهم کردن امکانات در سطح روستاها به عنوان یکی از مهم‎ترین بسترهای توسعه  می‌تواند تا حدود زیادی از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهر جلوگیری کند، که در این میان میتوان با گسترش بیش از پیش هماهنگی ها و تعاملات  خدمات ارزنده تری به مردم به ویژه در سطح روستاهای استان ارائه نمود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: این نهاد انقلابی،  از طریق ایجاد بستر و زمینه های مناسب به خوبی توانسته در جهت عمران و آبادانی، توسعه و رونق، تثبیت جمعیت روستایی در جامعه خدمات ارزشمند و ماندگاری برجای گذارد، به طوری که در هدایت بهینه اعتبارات به ویژه در جهت عمران و آبادانی نقش مهمی داشته است.

در ادامه مهندس هادوی با اشاره به توان مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پتانسیل های موجود این نهاد ، گفت: ظرفیت بالای این نهاد موجب شده که در اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در سطح روستاها موفق عمل نماید.

وی خاطر نشان کرد: همکاری بنیاد مسکن و استفاده از توان فنی و مهندسی نیروهای این نهاد موجب افزایش کیفیت پروژه ها شده است.

مهندس هادوی، بر گسترش و تقویت ارتباطات با این نهاد انقلابی و همسو شدن در جهت تحقق اهداف تاکید کرد و افزود: ارتباط بیشتر دو مجموعه نقش بسزایی در  توسعه و عمران و آبادانی منطقه داشته که امیدواریم پس از این نیز شاهد ارائه خدمات مطلوبتر به مردم به ویژه اقشار کم درآمد باشیم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group