امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در راستای حل مشکلات روستائیان

 

طی جلسه ای، کابلی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین وی دیدار و گفت و گو کردند.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن در حوزه های مختلف پرداخته و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، همواره در راستای محرومیت زدایی و توسعه و پیشرفت استان پیشتاز و گام های مطلوبی برداشته است.

وی ادامه داد: بنیاد مسکن استان با رفع محرومیت در مناطق روستایی، بهبود سطح و کیفیت زندگی روستائیان، ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری آنان، نقش موثری در توسعه استان دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان  تاکید کرد: ایجاد زمینه توسعه پایدار و افزایش سطح رفاه زندگی روستائیان، ارتقاء اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بین روستائیان، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستائیان و خدمات محیط زیستی و عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

صنعتی منفرد تاکید کرد: رفع مشکلات و ایجاد زیرساخت‌های مناسب در روستاها مانع از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها خواهد شدکه ضروری است در این راستا دستگاه های اجرایی مرتبط برای حل مشکلات روستائیان  همکاری بیشتری با این نهاد داشته باشند.

در ادامه کابلی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به نقش موثر بنیاد مسکن در توسعه و آبادانی روستاها اشاره کرد و گفت: تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با یکدیگر، تاثیر بسیاری در شناسایی مشکلات به ویژه در سطح روستاها دارد، به طوری که علاوه بر محرومیت زدایی موجبات توسعه نیز فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب روستایی آمادگی خود را برای همکاری و تعامل بیشتر در راستای حل مشکلات روستائیان با بنیاد مسکن استان اعلام می نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group