امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

مدیرکل بنیاد مسکن استان: یکی از اقدامات مهم بنیاد مسکن، شناسایی مناطق نمونه گردشگری است

 

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روز دوشنبه  مورخ ۲۲ /۹۸/۷به همراه مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی، نجفی معاون پشتیبانی ، مهندس مقدم معاون مسکن شهری این نهاد و مهندس حیدری  مدیر بنیاد مسکن شهرستان ابهر  با مهندس نوروزی فرماندار این شهرستان در زمینه بررسی جذب اعتبارات در شهرها و روستاها، مقاوم سازی واحدهای مسکونی  و حل مشکلات موجود در شهرستان دیدار و گفتگو کردند..

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک به فرماندار و آرزوی موفقیت در مسئولیت جدید گفت: خوشبختانه امروزه این نهاد با استفاده از  فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها توانسته خدمات برجسته و ارزشمندی  را در راستای کمک به محرومین جامعه به ویژه روستائیان بردارد.

اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه عمران روستایی  و اجرای طرح های هادی از­ وی ادامه داد:

­ اهمیتویژه ای برخوردار است، به طوری که می توان گفت این نهاد از طریق ایجاد بستر و زمینه های مناسب به خوبی توانسته در جهت عمران و آبادانی، توسعه و رونق، تثبیت جمعیت روستایی به ویژه در شهرستان ابهر خدمات ارزشمند و ماندگاری برجای گذارد.

وی با بیان اینکه، شهرستان ابهر ظرفیت های بالایی در حوزه گردشگری به ویژه در مناطق روستایی دارد، خاطر نشان کرد: باتوجه به وجود ظرفیت های گردشگری در این مناطق، یکی از اقدامات مطلوب برای شکوفایی این استعدادها، شناسایی مناطق نمونه گردشگری است که خوشبختانه این نهاد در این راستا موفق عمل نموده است.

در ادامه مهندس نوروزی فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه، بنیاد مسکن در راستای اجرای طرح هادی، صدور سند مالکیت روستایی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی خدمات ارزشمندی در شهرستان ابهر ارائه نموده است، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان متولی طرحهای توسعه روستایی به خصوص با تهیه واجرای طرحهای هادی روستایی نقش بسزایی درامرتوسعه همه جانبه روستاهاداشته است .

وی ادامه داد: این نهاد انقلابی  توانسته ازاین طریق گامهای موثری را درجهت بهبودوضعیت کلان جامعه روستایی همراه با بسترسازی مناسب برای بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بردارد و درنهایت موجبات نگه داشت جمعیت و مهاجرت معکوس روستائیان راایفانماید.

نوروزی افزود : امیدوارم با تعامل و همراهی فی ما بین با این نهاد انقلابی، شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در شهرستان باشیم و بتوانیم خدمات مهمی را برای مردم شهرستان ارائه دهیم..

.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group