امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرماندار شهرستان ماهنشان در راستای حل مشکلات روستائیان

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان  در راستای گسترش تعاملات و حل مشکلات شهرستان به ویژه در سطح روستاها ، با مهندس جزو نقی فرماندار شهرستان ماهنشان دیدار و گفتکو کردند

در ابتدا مهندس خواجه ای به برخی خدمات این نهاد انقلابی در سطح این شهرستان پرداخت و گفت: اجرای طرح هادی روستاها به منظور تامین عادلانه امکانات و ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهبود عبور و مرور و ارتقاء شاخص‌های زیست محیطی انجام می‌پذیرد، که می توان گفت یکی از برنامه ها و اقدامات اساسی بنیاد مسکن به شمار می آید که خوشبختانه در این زمینه اقدامات ارزشمندی در این شهرستان ها انجام شده است.

وی بر گسترش تعاملات با فرمانداری شهرستان ماهنشان در راستای  حل مشکلات روستائیان تاکید کرد و افزود:  تعامل مطلوب بین دستگاه های اجرایی مرتبط و همچنین دهیاری می تواند نقش مهمی در زمینه توسعه و آبادانی روستاها  و محرومیت زدایی داشته باشد.

در ادامه مهندس جزو نقی  ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی به برخی مشکلات روستاهای این شهرستان اشاره کرد و گفت: با  جلب مشارکت مردمی‌ در عمران روستاها و ایجاد زمینه‌های مناسب توسعه ای، ایمن سازی سکونتگاهها و مقاوم سازی مسکن و تعامل ویژه با دستگاه های مرتبط می توان خدمات بیشتر و بهتر به روستائیان ارائه داد و پس از این نیز ما تلاش خواهیم کرد تعامل بیشتری یا این نهاد انقلابی برای پیشبرد اهداف و رفع مشکلات محرومین جامعه داشته باشیم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group