مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای گسترش همکاری ها

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین این نهاد در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۹/۱۸ با مهندس تاراسی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری ها و حل مشکلات موجود دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب به مهندس تاراسی ، به برخی خدمات و فعالیت های این نهاد انقلابی به ویژه در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در تمامی ابعاد اقدامات خود در خصوص عمران و آبادانی روستاها ،موضوع کلان توسعه پایدار روستایی را که عبارت از وحدت میان ابعاداجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی به منظور بالا بردن سطح معیشت و بهبود زندگی روستائیان می باشد را مورد توجه قرار داده است.

وی ادامه داد : نظر به جایگاهی که روستا و روستانشین در پویایی اقتصاد کشور، از قبیل کمک به رشد اقتصادی، کنترل نرخ تورم، افزایش نرخ اشتغال و فعالیت دارند،  به طور ویژه در تولید کالاهای اساسی و استراتژیک نیز موثر است و می­ تواند بستر مناسبی برای تولیدات کشاورزی، دامی، صنعتی و خدماتی، حفظ محیط زیست و امنیت را فراهم نماید که در این راستا جهاد کشاورزی نیز نقش عمده ای بر عهده دارد .

در ادامه مهندس تاراسی ضمن تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن استان به ویژه در زمینه توسعه اجتماعی و اقتصادی روستائیان، بر گسترش تعاملات بین این دو دستگاه تاکید کرد و ابراز امیدواری نمودو گفت: با همکاری و هماهنگی بیشتر می توان خدمات مطلوبتری به افراد ارائه کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group