امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با بازنشستگان همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره)

همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره)، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان در روز یکشنبه مورخه ۹۸/۱/۲۵ به همراه نجفی معاون پشتیبانی و نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن استان با برخی از بازنشستگان این نهاد جهت تقدیر از زحماتشان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اینکه پایه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توسط این عزیزان بنیان نهاده شده است ، گفت:  نقش بازنشستگان در سالهای گذشته با توجه به شرایط سخت موجود در اوایل انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی بسیار پر رنگ بوده است.

وی افزود : تکریم این عزیزان و بهره گیری از تجربیات ارزنده ی آنان قطعا در نیل به اهداف بنیاد مسکن استان موثر خواهد بود.

سپس با اهدای لوحی از زحمات بازنشستگان این نهاد تجلیل به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group