امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرکل بنیاد مسکن استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرکل بنیاد مسکن استان
کاظمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه معاونین خود با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کردند. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همراه بود ، کاظمی با اشاره به جایگاه رفیع شهدا و جانبازان افزود اگر شهدا به لقاء پروردگار دست یافتند به این دلیل بود که امام حسین(ع) هدایتگر مسیر آنان بود. وی ضمن تمجید از برنامه های فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همانند دیدار با خانواده شهدا و به ویژه برگزاری مراسم یادواره شهدا به صورت ماهانه این همت صورت گرفته را شایسته تقدیر دانست. در ادامه مهندس صنعتی منفرد اظهار داشت : امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند. وی تاکید کرد که حضور همکاران جانباز در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مایه برکت و امید در این نهاد شده است چرا که این عزیزان با وجود مشکلات جسمی با تلاش خود الگوی دیگرا کارکنان هستند. مدیرکل بنیاد مسکن وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و نوعی عبادت است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group