مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با مدیرکل بنیاد مسکن استان

کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۶  با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کردند.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد با ارائه گزارش کاملی از وضعیت ایثارگران شاغل در بنیاد مسکن استان،  اهمیت تکریم این عزیزان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه همگان دانسته و افزود: خانواده شهدا و ایثارگران حقی بزرگی بر گردن مردم و مسولین دارند و باید شرایط به‌گونه‌ای فراهم شود تا این عزیزان در اولویت دریافت تسهیلات قرار گیرند و مشکلات موجود بر سر راه آن‌ها برداشته شود.

صنعتی منفرد خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را سرمایه های نظام دانست و گفت: همه مسئولین باید سعی در رفع و حل مشکلات ایثارگران و خانواده های معزز آنان داشته باشند، زیرا آرامش و امنیت نظام را مدیون ایثارگران و رشادت های آنان هستیم.
وی  ادامه داد: مسئولین در خصوص حل و رفع مشکلات ایثارگران باید پیش قدم باشند  و ما نیز با تمام توان آمادگی خدمت به جامعه ایثارگران را داریم.

صنعتی منفرد تاکید کرد: حضور همکاران جانباز در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مایه برکت و امید در این نهاد شده است، چرا که این عزیزان با وجود مشکلات جسمی با تلاش خود الگوی دیگر کارکنان هستند.

در ادامه کاظمی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن در راستای اقدامات انجام شده فعالیت های این نهاد در راستای ترویج فرهنگ حسینی و ایثار شهادت را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت : تکریم ایثارگران در ادارات و جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا جایگاه شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده های آنها که زندگیشان سراسر از فداکاری و گذشت است، متفاوت است..

وی  با اشاره به فعالیت های فرهنگی بنیاد مسکن و توجه ویژه این نهاد به حوزه ایثارگران و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار، خاطر نشان کرد: تمامی موارد مورد ارزیابی در حوزه ایثارگران در بنیاد مسکن استان  در سطح عالی به انجام رسیده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group