امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیرعامل موسسه خاتم الانبیاء ( ص) زنجان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات و حمایت از اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه به ویژه در حوزه تامین مسکن

طی هماهنگی های به عمل آمده، مهندس فروزنده مدیرعامل موسسه خاتم الانبیاء ( ص) زنجان با حضور در این نهاد انقلابی  با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاون پشتیبانی این نهاد در راستای گسترش تعاملات و حمایت از اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه به ویژه در حوزه تامین مسکن دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای رسالت اصلی بنیاد مسکن را کمک به اقشار آسیب پذیر و محرومین جامعه دانست و گفت:رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شد.

وی با بیان اینکه، امروزه این نهاد با استفاده از  فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها توانسته خدمات برجسته و ارزشمندی  را در راستای کمک به محرومین جامعه با حفظ کرامت انسانی ارائه کند،  ادامه داد: این نهاد آمادگی خود را برای گسترش تعاملات با این موسسه در راستای کمک به محرومین و تامین مسکن اعلام می کند.

در ادامه، فروزنده مدیر عامل موسسه خاتم الانبیاء(ص) زنجان ضمن قدر دانی از خدمات بنیاد مسکن استان، اعتماد مردم به این نهاد مقدس را سرمایه اجتماعی امداد عنوان کرد و افزود : این موسسه آمادگی کامل دارد در تمامی برنامه های اجرایی بنیاد مسکن استان  به ویژه تامین مسکن برای اقشار کم درآمد  همکاری نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group