امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان زنجان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

قربانی مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان زنجان روز سه شنبه مورخه ۹۸/۴/۱۸ با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد در راستای گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان رسالت مهمی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بر عهده دارد که در این راستا با کمک بانک ها توانسته تسهیلات ویژه ای به متقاضیان پرداخت کند.

وی  تعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان را با بانک های عامل بسیار مطلوب ارزیابی نمود وافزود: امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر با بانک توسعه تعاون استان نیز شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

سپس قربانی مدیرعامل بانک توسعه تعاون استان ادامه داد: بانک توسعه تعاون استان نیز در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره در راستای توسعه استان و حل مشکلات مردم به ویژه پرداخت حداکثری تسهیلات در جهت مقاوم سازی و ساخت واحدهای مسکونی  تلاش خواهد کرد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group