امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

دیدار مدیران کل بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در راستای تامین مسکن برای اقشار کم درآمد

طی هماهنگی های به عمل آمده، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه معاونین این نهاد، با محمدی قیداری مدیرکل بهزیستی استان در راستای تامین مسکن برای اقشار کم درآمد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد یکی از رسالت های بنیاد مسکن را کمک به اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: خوشبختانه در راستای تامین مسکن خانوارهای دارای دو معلول، همکاری مطلوبی با بهزیستی داشته ایم که همین امر موجب شده، گام های مطلوبی در راستای رفاه و سلامت اجتماعی در بین اقشار کم درآمد برداشته شود.

وی در ادامه از آمادگی بنیاد مسکن استان برای هرگونه همکاری جهت خدمت به مددجویان بهزیستی به ویژه تامین مسکن خبر داد.

در ادامه محمدی قیداری با بیان اینکه، همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، یک تجربه موفق برای بهزیستی بوده است ، افزود: در تامین مسکن برای خانوارهای دارای حداقل دو معلول با همکاری بنیاد مسکن مشکلی وجود ندارد، چرا که رویکرد  هر دو دستگاه حمایت از محرومان و اقشار کم درآمد است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group