امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیران کل بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

دیدار مدیران کل بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

مهندس محمدی قیداری مدیرکل بهزیستی استان زنجان به همراه معاونین خود با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس صنعتی منفرد دیدار کردند. در این دیدار که با حضور معاونین دو دستگاه همراه بود گفتگوهایی در خصوص همکاری در زمینه های مختلف به ویژه تامین مسکن اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه انجام شد. مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تامین مسکن خانوارهای دارای دو معلول از همکاری ، همدلی و همراهی بهزیستی و بنیاد مستضعفان، راه و شهرسازی تقدیر و تشکر کرد و تاکید نمود که این همکاری سبب شده تا خانواده های نیازمند به ویژه خانوارهای دارای حداقل دو معلول خانه دار شده و گام هایی در راستای رفاه و سلامت اجتماعی در بین مددجویان بهزیستی برداشته شود. وی در پایان صحبت های خود از آمادگی بنیاد مسکن برای هرگونه همکاری جهت خدمت به مددجویان بهزیستی وگبه ویژه بحث تامین مسکن خبر داد.

در ادامه مدیرکل بهزیستی ضمن تقدیر و تشکر از تشکیل این جلسه  اظهار داشت یکی از وظایفی که بهزیستی بر عهده دارد مناسب سازی و امکان دسترسی معلولان به همه امکانات رفاهی  از جمله مسکن می باشد که با خدای متعال و همکاری و همدلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و سایر دستگاه های مرتبط با این موضوع اقدامات بسیار خوبی در راستای خانه دار کردن خانوار های دارای حداقل دو معلول  شهری و روستایی در استان انجام شده است که امیدواریم شاهد افزایش این گونه خدمات در جامعه باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group