امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

دیدار مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان

 دیدار مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
مهندس وحید فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات  با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کرد. در این جلسه مهندس فرخی گفت برای تبدیل زنجان به قطب فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور برنامه ریزی های لازم انجام شده و به زودی وارد مرحله عملیاتی می شویم.  وی افزود تبدیل زنجان به قطب فناوری اطلاعات و الکترونیک تأثیرات چشمگیری در فضای اقتصادی استان خواهد داشت، زیرا در استان زنجان پتانسیل‎های زیادی وجود دارد که باید برای هرچه بیشتر کردن این ظرفیت‎ها تلاش روزافزونی داشته باشیم تا به مقصد و هدف عالی دست پیدا کنیم  که تحقق این امر نیازمند همراهی و همکاری تمامی دستگاه های استان است. در ادامه مهندس صنعتی نیز با تاکید بر لزوم تحقق برنامه های دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیکی به مردم افزود بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در راستای الکترونیکی کردن ارائه خدمات گام های موثری برداشته است که از جمله آن تسهیل بسیاری از امور برای مراجعه کنندگان از طریق سایت اینترنتی بنیاد استان است که مراجعه کنندگان به آسانی میتوانند در امور بسیاری همچون دسترسی به فرم ها ، انجام ثبت نام ها و … از طریق این سایت اقدام نمایند. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از اعلام آمادگی این نهاد در جهت مشارکت در پروژه ها و طرح های عمرانی مشترک خبر داد و افزود در راستای تبدیل استان به قطب ICT  کشور همکاری های لازم را انجام خواهیم داد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group