مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان با مدیرکل بنیاد مسکن در راستای گسترش تعاملات

سردار جهانخش فرمانده نیروی انتظامی استان با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس خواجه ای در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای  به تشریح عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در حوزه های مختلف پرداخته و گفت: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) در نخستین روزهای استقرار نظام جمهوری اسلامی، نشان دهنده اهتمام و دغدغه بنیانگذار انقلاب در بحث تامین مسکن قشر محروم جامعه بوده است.

وی برگسترش همکاری وتعاملات بین بنیاد مسکن استان ونیروی انتظامی تاکید کرد وگفت: به واسطه زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای  انتظامی استان موجبات بر قراری نظم و آرامش در زمینه های مختلف به ویژه در سطح روستاها فراهم گردیده است

در ادامه، سردار جهانبخش ، با بیان اینکه، نیروی انتظامی آمادگی خود را برای گسترش تعاملات و زمینه های همکاری در جهت محرومیت زدایی به ویژه در سطح روستاها با بنیاد مسکن استان اعلام می نماید، گفت: امیدواریم روز به روز شاهد همکاری و تعامل بیشتر با این نهاد انقلابی در راستای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم باشیم.

وی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن که با فعالیت های خود در جهت محرومیت زدایی در کشور نقش مهمی را ایفا می کند، افزود: نیروی انتطامی نیز در زمینه های لازم همواره همکاری ها ی لازم را با این نهاد انقلابی در جهت حمایت از اقشار کم درآمد خواهد داشت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group