امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج ناحیه زنجان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج ناحیه زنجان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

طی جلسه ای فرمانده حوزه مقاومت بسیج ناحیه زنجان و مسوول بسیج سازندگی شهرستان زنجان با مهندس صنعتی منفرد، معاونین و حاج آقا نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره) در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه فعالیت و عملکرد بنیاد مسکن استان، خدمت به محرومین را سرلوحه امور این نهاد انقلابی دانست.

وی به توانمندی ها و اهداف مشترک بین بنیاد مسکن و بسیج سازندگی در راستای کمک به اقشار محروم جامعه به ویژه روستائیان اشاره کرد و گفت: با فراهم نمودن زیرساخت های لازم و تعامل ویژه با مجموعه بسیج می توان در توسعه و آبادانی جامعه و ارائه خدمات به اقشار کم درآمد به ویژه در سطح روستاها گام های موثری برداشت.

وی بر لزوم تعامل و هماهنگی های بیشتر فی ما بین این دو نهاد و استفاده از ظرفیت های یکدیگر تاکید نمود.

در ادامه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ناحیه زنجان آمادگی خود را برای گسترش همکاری ها با این نهاد انقلابی برای کمک به محرومین به ویژه در سطح روستاها اعلام نمود.

در پایان مقرر شد با تاوجه به گسترش فعالیت ها و داشتن اهداف مشترک، تفاهم نامه مشترکی در جهت محرومیت زدایی به ویژه در سطح روستاها منعقد گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group