امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) و فرمانده بسیج کارمندی با مدیرکل بنیاد مسکن استان

به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) ، سرهنگ رحیمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) و سرهنگ جمشیدی فرمانده بسیج کارمندی در مورخه ۹۸/۰۱/۲۶ با حضور در بنیاد مسکن استان، با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد رسالت اصلی بنیاد مسکن را خدمت به محرومین دانست و گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شد.

وی با بیان اینکه، خوشبختانه امروزه این نهاد با استفاده از  فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها توانسته خدمات برجسته و ارزشمندی  را در راستای کمک به محرومین جامعه با حفظ کرامت انسانی ارائه کند، ادامه داد: باتوجه به اینکه این دو نهاد، دارای اهداف مشترکی در زمینه خدمت به محرومین دارند، می توانند با تعامل بیشتر گام های موثرتری برای حل مشکلات مردم به ویژه در سطح روستاها بردارند.

در ادامه، سرهنگ رحیمی ضمن تبریک دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)، گفت:   بنیاد مسکن نقش مهمی در توسعه و آبادانی مناطق روستایی استان دارد و توانسته بسیاری از مشکلات روستائیان را حل نماید.

سپس سرهنگ جمشیدی ضمن تقدیر از خدمات بنیاد مسکن در توسعه و آبادانی روستاها، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی خدمت به محرومین و مستضعفین را سرلوحه امور خود قرار داده است.

وی بر تعامل و همکاری بیشتر این دو دستگاه برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همت مسئولان در جهت نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب، روز به روز گام های موثرتری برداشته شود.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group