امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار فرماندار شهرستان خدابنده با مدیرکل بنیاد مسکن استان در راستای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

مهندس تاراسی فرماندار شهرستان خدابنده با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان در خصوص مشکلات موجود در این شهرستان و ارایه رهنمودهای لازم برای حل مشکلات و تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی برای توسعه و ابادانی روستاها، محرومیت زدایی و تحقق اهداف این نهاد انقلابی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای در خصوص عملکرد بنیاد مسکن در حوزه طرح اقدام ملی مسکن گفت: پروزه ۵۱۹ واحدی قیدار در زمنی به مساحت ۷ هکتار از مساحت ۲۵ هکتار الحاق شده به محدوده در ۸۷ بلوک ۶ واحدی با زیر بناهای متفاوت از ۷۵ تا ۹۵ متر مربع در حال  احداث می باشد.

وی با بیان اینکه، پروژه ملی مسکن قیدار از اواخر شهریور ماه ۱۴۰۱ شروع و در حال حاظر نیز ۲۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: خوشبختانه در زمینه اجرای این پروژه از برنامه زمان بندی جلوتر هستیم ، که امیدواریم  با همکاری بیشتر بانک های عامل در ارائه تسهیلات در موعد مقرر به متقاضیان تحویل داده شود.

خواجه ای  در ادامه اجرای طرح هادی روستایی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی را از اولویت های  اصلی این نهاد بر شمرد و گفت: از ابتدا، تاکنون طرح هادی در ۱۱۵ روستا اجرا شده ، به طوری که  میانگین اجرا در این زمینه ۶۳ درصد است که خوشبختانه  این میزان بالاتر از میانگین کشوری است.

خواجه ای  با اشاره به اینکه، ۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی در این شهرستان مقاوم سازی شده است، خاطر نشان کرد:تعامل مطلوبی در شهرستان بین بنیاد مسکن و بانک های عامل در زمینه اعطای تسهیلات برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی وجود دارد .

در ادامه مهندس تاراسی فرماندار شهرستان خدابنده فعالیتهای عمرانی بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی  و مقاوم سازی مسکن روستایی را  جزء فعالیتهای قابل تقدیر دانست و این فعالیتها را باعث دلگرمی مردم شهرستان عنوان نمود.

وی با بیان اینکه،  فعالیت های بنیاد مسکن به خصوص در بخش خدمت به محرومین چه در شهرها و چه در روستاها غیر قابل انکار است، گفت:  با همکاری و تعامل هر چه بیشتر به پیشرفت روستاها کمک خواهیم نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group