امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

دیدار فرماندار شهرستان ابهر با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات و گفتگو در خصوص وضعیت روستاهای این شهرستان و تلاش در جهت محرومیت زدایی و توسعه روستاها

ذوالقدر فرماندار شهرستان ابهر با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات و گفتگو در خصوص وضعیت روستاهای این شهرستان و تلاش در جهت محرومیت زدایی و توسعه روستاها دیدار و گفت و گو کردند.

 

در ابتدا مهندس خواجه ای اظهار کرد: تمام تلاش بنیاد مسکن در جهت پیشبرد اهداف و رفع چهره محرومیت از روستاهای استان می باشد و در این مسیر از تمام ظرفیتها و فرصتهای پیشرو استفاده می کند.

وی ادامه داد: استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای تسریع و ایجاد تحرک در فعالیت های عمرانی روستاها  و تقویت زیر ساخت ها ضرورت دارد که در این میان باید تعامل و همکاری بیشتری  با  دستگاه های اجرایی مرتبط ، فرمانداران و دهیاران وجود داشته باشد.

وی به برخی اقدامات این نهاد در شهرستان ابهر در راستای محرومیت زدایی اشاره نمود.

سپس، ذوالقدر ضمن تشکر از خدمات بنیاد مسکن در بهسازی روستاها، اجرای طرح های هادی و سند دار کردن اماکن روستایی و … خواستار حل مشکلات برخی روستاهای این شهرستان شد..

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group