امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار فرماندار زنجان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای گسترش تعاملات

مهندس عسگری فرماندار شهرستان زنجان  با حضور دربنیاد مسکن با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار ودرخصوص مسائل ومشکلات طرحهای عمرانی روستاهای شهرستان به بحث وتبادل نظر پرداختند.

مهندس خواجه ای در این دیدار از تعامل و همکاری فرمانداری و بخشداری با مجموعه بنیادمسکن استان تشکر کرد و خواهان مشارکت بیش از پیش بخشداری و دهیاران در اجرای طرح های عمرانی شد.

وی خدمات رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه دانست وگفت: تاکنون  بنیاد مسکن در زمینه  توسعه پایداری روستایی ، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهر،رضایت مندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر قدم های مهمی برداشته است و برای بهتر و بیشتر شدن این خدمات نیازمند همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد:توسعه و عمران روستاها و توجه به روستاییان از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی می‌باشد که باید بیش از پیش به این امر مهم اهتمام داشت و به طور یقین برگزاری جلسات علمی و تخصصی در زمینه  توسعه پایدار کالبدی فضایی روستایی اقدام موثر و مطلوبی در جهت همفکری و همگرایی نظرات و آرای صاحب‌نظران و متخصصان در این بخش‌ها می‌باشد که حاصل آن می‌تواند در تدوین چارچوب‌های لازم در جهت حرکت به سوی اهداف توسعه روستایی مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

در ادامه عسگری فرماندار شهرستان زنجان تصریح کرد:دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند.

وی فعالیتهای عمرانی بنیاد مسکن در حوزه عمران روستایی  و مقاوم سازی مسکن روستایی را  جزء فعالیتهای قابل تقدیر دانست و این فعالیتها را باعث دلگرمی مردم شهرستان عنوان نمود.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group