امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار صمیمی استاندار زنجان به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان با مردم روستاهای فنوش آباد و کینه ورس شهرستان ابهر

دکتر حقیقی استاندار زنجان به همراه مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس عزیزی نماینده مردم شهرستان های ابهر، سلطانیه و خرمدره در مجلس شورای اسلامی ،مهندس حیدری فرماندار شهرستان ابهر  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، روز شنبه مورخ ۹۸/۴/۱ از روستاهای این شهرستان بازدید و با اهالی مردم روستای فنوش آباد و کینه ورس دیدار کردند و  پاسخگوی مشکلات مطرح شده توسط آنان شدند.

مسئولین پس از بازدید از این روستاها  و بررسی وضعیت موجود ، در بین اهالی این روستاها حضور یافتند که در این راستا سوالاتی از سوی ساکنین، در حوزه های مختلف مطرح گردید.

سپس  استاندار زنجان راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود ارائه نمودند و بر همکاری و تعامل کلیه مسئولین ذی ربط جهت کمک به مرم این روستاها در راستای حل مشکلات موجود و توسعه مناطق روستایی تاکید کردند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group