امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر سلطانیه با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

طی  هماهنگی های انجام شده، جلسه ای با حضور  مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مولایی رئیس شورای استان، افشار شهردار شهرستان سلطانیه ، اعضای شورای شهر این شهرستان و معاونین بنیاد مسکن استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان در اجرای پروژه های عمرانی موفق عمل کرده است، افزود: با توجه به وجود نیروهای متخصص و فنی در بنیاد مسکن استان، هدف این نهاد ارائه خدمات مطلوب با بهترین کیفیت به مردم به ویژه  اقشار کم درآمد بوده است.

وی به تعامل و هم افزایی بیشتر بین شهرداری سلطانیه و بنیاد مسکن استان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از طراحی تا اجرا، توانمندی های بالایی در اجرای پروژه های عمرانی دارد، آمادگی لازم را برای گسترش تعاملات و همکاری ها با شهرداری و شورای شهر سلطانیه دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ادامه داد: با تلاش ها، اقدامات و تدابیر بنیاد مسکن استان، اعتبارات قیر یارانه ای نسبت به گذشته افزایش یافته است که این امر می تواند تاثیر مطلوبی بر توسعه و پیشرفت استان داشته باشد.

 مهندس صنعتی منفرد به نقش شوراها در امر خدمت رسا.نی به مردم اشاره کرد و گفت: با اتحاد و همدلی بین مردم، اعضای شورای اسلامی، دهیاری ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می توان در راستای توسعه پایدار روستایی به ویژه اوضاع کالبدی – فیزیکی روستا گام برداشت و به اهداف مشخص این نهاد انقلابی به ویژه در سطح روستاها دست یافت.

در ادامه افشار شهردار سلطانیه با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان با اجرای طرح هادی روستایی، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و صدور اسناد مالکیت روستایی  اقدامات شلیسته ای در جهت پیشرفت و آبادانی این  شهرستان انجام داده است، گفت: با توجه به اینکه، این شهرستان دارای ظرفیت های بالایی در حوزه گردشگری دارد و به عنوان قطب گردشگری در سطح استان شناخته شده، می تواند در مسائل مربوط به توسعه بوم گردی نیز مطرح گردد.

 وی ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای توسعه گردشگری را امری ضروری دانست و ادامه داد: باید از  توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه های عمرانی مناسب و اصولی در این شهرستان استفاده کرد.

در پایان رئیس شورای شهر سلطانیه نیز، آمادگی خود را برای گسترش تعاملات بین این دو مجموعه در راستای پیشبرد اهداف و حل کردن برخی مشکلات، اعلام کرد. 

در نتیجه پس از گفتگو و رای زنی بین این دو مجموعه، تصمیماتی در خصوص رفع موانع موجود در اجرای پروژه های عمرانی مطرح و  اتخاذ گردید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group