امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات در راستای محرومیت زدایی

 

سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد انقلابی با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای گسترش تعاملات به ویژه در راستای محرومیت زدایی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای  با تشریح برخی فعالیتهای بنیاد مسکن در سطح روستاها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بنیاد مسکن را از نهادهای انقلابی تاثیرگزار در جامعه دانستند و بر تعامل و همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید نمودند.

وی ادامه داد: بازسازی مناطق آسیب دیده، احداث مسکن محرومین, بهسازی  وبازسازی مسکن روستایی , اجرای طرح هادی وتأمین مسکن در شهر های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت, ….   از جمله فعالیتهای این نهاد می باشد که اجرای چنین طرحهایی با مدیریت صحیح منابع وامکانات نه تنها در محرومیت زدایی نقش  اساسی داشته  بلکه در کیفیت بخشی به زندگی مردم نیزمؤثر می باشد.

در ادامه سردار کرمی با بیان اینکه بنیاد مسکن یکی از نهادهای ارزشمند در خدمات رسانی به اقشارکم درآمد جامعه می باشد اظهار داشت:  در راستای خانه دار شدن روستائیان زحمتکش و محرومین , بنیاد مسکن خدمات عمرانی خوبی انجام داده است.

وی  با اشاره  به فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد مسکن  ولزوم توجه ویژه به وضعییت معیشتی و مسکن محرومین ومستضعفین جامعه خواستارتعامل هرچه بیشتردرجهت خدمات رسانی به این اقشار با توجه به ظرفیتها و امکانات موجود شد و از زحمات بنیاد مسکن در زمینه خدمت به اقشار کم درآمد تقدیر نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group