مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار رئیس انجمن خیرین مسکن ساز کشور و مدیر کل بنیاد مسکن استان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان

طی هعماهنگی های به عمل آمده مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه سلکی رئیس مجمع خیرین مسکن ساز کشور به همراه جمعی از مدیران استان استانی با دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا مهندس سلکی با بیان اینکه،  مسکن کالایی گران قیمت محسوب می شود که مشابه فعالیت های خدمات همچون بهداشت یا موارد مشابه آن که اراقام کمتری می تواند گره گشا باشد، بسیار متفاوت است، اظهار کرد: همه باید با همکاری و تعامل دست در دست هم داده و تلاش کنند تا خانواده های محروم و نیازمند صاحب مسکن شود.

وی ادامه داد:در همه مراکز استان ها این انجمن که وابسته و مورد حمایت بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ امام (ره)  می باشد، فعال است.

سلگی با بیان اینکه در استان زنجان خدمات و اقدامات قابل توجهی در حوزه ساخت مسکن برای نیازمندان انجام شده است، افزود: امید داریم این فعالیت ها همچنان ادامه یابد و محور این انجمن نیز خود خیرین باشند. در ادامه،  مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطرنشان کرد: ۳۰۰ واحد مسکونی برای محرومان زنجان در دست ساخت قرار دارد.

سجاد صنعتی منفرد  از اجرای مراحل نقشه کشی ۳۰۰ واحد مسکونی خیر ساز در استان خبرداد و افزود: پس از این مرحله عملیات اجرایی آن برای تامین مسکن نیازمندان آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه، خیرین در زمینه تامین مسکن محرومین نقش مهمی در سطح استان داشته اند، افزود:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره با مشارکت خیرین و حساب ۱۰۰ امام خمینی در راستای تامین مسکن محرومین نقش داشته است.

وی به احداث و بهره برداری از ۱۰۷ واحد مسکونی خانوارهای دارای حداقل دو معلول  شهری  با کمک حساب ۱۰۰ امام (ره)، بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: انجمن خیرین مسکن ساز با حمایت بنیاد مسکن از سال ۸۶ آغاز به کار کرده و تا کنون ساخت ۱۲۰۸ واحد مسکونی را در برنامه خود قرار داده که از این تعداد ۷۰۴ واحد مسکونی واگذار و مابقی واحد ها طـی پروژه های مختــلف در دست اجرا می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خاطر نشان کرد:  ساخت مسکن برای محرومان با همکاری خیرین، راه و شهرسازی و دیگر ارگان های خدمات رسان در استان زنجان به نحو مطلوبی برای حل بخشی از مشکل موجود در جامعه در دست انجام است.

سپس دکتر سلطانی با تاکید بر اینکه جذب مشارکت های مردمی و خیرین در تامین مسکن اقشار کم درآمد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: همه دستگاه های اجرایی باید با تعامل و همفکری در راستای تامین اقشار کم درآمد و جذب مشارکت های مردمی و خیرین در این راستا گام بردارند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group