امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار رئیس امور شعب بانک توسعه تعاون استان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای گسترش تعاملات

رئیس امور شعب بانک توسعه تعاون استان با حضور در این نهاد انقلابی با مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: بنیاد مسکن جهت احداث و مقاوم سازی مسکن روستایی در سطح استان برنامه های متعددی را انجام داده است که جهت اعطای تسهیلات برای احداث واحد های مسکونی همچنان نیاز به همکاری بانک های عامل را دارد.

وی ادامه داد: ارتباط بانک توسعه تعاون  و بنیاد مسکن همواره مطلوب و مستحکم بوده و این موضوع سبب ارایه خدمات بهتر و مناسب‌تر به مردم و آحاد افراد جامعه خواهد بود.

در ادامه کردستانی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، با اشاره به اینکه، این نهاد نقش مهمی در خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه و همچنین مقاوم سازی واحدهای مسکونی به ویژه در روستاها بر عهده دارد، افزود:تا کنون همکاری بسیارخوبی بین بنیاد مسکن و بانک توسعه تعاون  صورت گرفته است که امیدواریم پس از این نیز شاهد گسترش تعاملات بین این دو مجموعه باشیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group