امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با همکاران دیرین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

ه مناسبت دهه حساب ۱۰۰ اما(ره) و سالروز تاسیس بنیاد مسکن انمقلاب اسلامی طی برنامه ای با حضور  حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام (ره) با دو تن از بازنشستگان بنیاد مسکن استان ( آقایان شاه علی رستمی و غلامعلی محمدی) با حضور در منزل ایشان  دیدار به عمل آمد . در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی  بازنشستگان بنیاد مسکن را یاران دیرین این نهاد خوانده و استفاده از تجربیات آنان و تقدیر از آنان را وظیفه کارکنان دانستند . در ادامه حاجی زاده نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدارها با اشاره به اینکه پایه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان توسط این عزیزان بنیان نهاده شده است ، نقش بازنشستگان را در سالهای گذشته با توجه به شرایط سخت موجود در اوایل انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی بسیار پر رنگ دانست . در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از این دو عزیز بازنشسته تقدیر به عمل آمد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group