امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

دیدار با نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی

دیدار با نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی

طی برنامه ای با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، صنعتی منفرد معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و مقدم مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده با دکتر بیگدلی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار به عمل آمد . در این دیدار که در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده برگزار شد در ابتدا حاجی زاده ضمن تبریک انتخاب بیگدلی به عنوان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی این انتخاب را نشان از درایت و شایستگی وی دانسته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد. سپس مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن تشریح کامل ساختار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تشکیل آن به فرمان امام خمینی (ره) اشاره کرده و درخصوص عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در روستا و شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر جمعیت استان، مطالبی را مطرح کرده و لازمه رفع موانع ومشکلات روستائیان درسطح کلان را ،تصویب قوانین ومقرراتی جهت رفع موانع اساسی درخصوص مدیریت فنی ویکپارچه روستایی توسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی درسطح کشورعنوان نمود . در ادامه صنعتی منفرد ضمن ارائه کامل پاور پوینت ارسالی دفتر مرکزی با اشاره به اهداف و عملکرد بسیار مطلوب بنیاد مسکن استان در بخش عمران روستایی که رتبه برتر در کشور را دارا میباشد برگزاری این گونه جلسات با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی را ضروری دانسته و ابراز امیدواری کرد با بیشتر شدن این همکاری ها گام موثری در جهت تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در برنامه ششم توسعه برداشته خواهد شد . در ادامه مقدم در خصوص آمار عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده مطالبی را ارائه نموده و از وضعیت مطلوب فعالیت های این شهرستان در استان خبر داد. در پایان دکتر بیگدلی ضمن تشکر از برگزاری این دیدار و حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این جلسه عملکرد بنیاد مسکن انقلاب استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرده و از همکاری بیشتر با بنیاد مسکن جهت تسریع خدمت رسانی به مردم به ویژه روستاایان این شهرستان استقبال نموده و خواستار برگزاری بیشتر این جلسات شد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group