مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری

دیدار با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد با دکتر نیک سرشت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به  ساختار سازمانی، وظایف و عملکرد بنیاد مسکن استان از فعالیت های عمرانی این نهاد در روستاها و شهرها و خدمات ارائه شده به مردم گزارشی ارایه نمود. مهندس صنعتی منفرد در خصوص وضعیت استان از لحاظ ارایه تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی مطالبی را مطرح کرده و تحقق کامل این امر را در گرو همکاری و همراهی تمامی مسئولان مربوطه دانست. وی خاطر نشان  کرد بنیاد مسکن استان با توجه به پتانسیل های موجود آماده همکاری در پروژه های عمرانی در سطح استان است. در ادامه دکتر نیک سرشت بنیاد مسکن را نهاد انقلاب پرتلاش و مهمی دانست که پس از انقلاب حدمات فراوانی در کشور داشته است. وی افزود  نقش و رد پای بنیاد مسکن در عمران و آبادانی کشور مشهود است. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اضافه کرد هیچ دستگاهی مانند بنیاد مسکن در روستاها دارای تسلط ، تخصص و تجربه لازم نیست. دکتر نیک سرشت در خصوص پیگیری پرداخت تسهیلات مقاوم سازی  در جلسات با بانک ها با توجه به اهمیت موضوع قول مساعد داده و افزود بایستی از توان بنیاد مسکن بیش از پیش در استان استفاده کرد که امیدواریم این همکاری ها گسترش یابد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group