امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با مسئولین بسیج ادارات استان زنجان

دیدار با مسئولین بسیج ادارات استان زنجان

طی برنامه ای با هماهنگی پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی با رحیمی فرمانده حوزه مقاومت امام خمینی (ره)استانداری و عزیزی مسئول بسیج کارمندی استان زنجان  دیدار کردند. در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی ضمن خیرمقدم گویی بسیج را یادگار امام خمینی (ره) دانست و بسیج را تفکری از دل انقلاب اسلامی معرفی کرد . پس از آن  مهندس صنعتی منفرد نیز حضور مهمانان را گرامی شمرده و از بسیج به عنوان بازوی قدرتمند کشور یاد کرد که در تمامی مراحل سخت یار و یاور انقلاب  بوده است . مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان که خود عضو فعال بسیج پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد استان است حمایت از بسیج را وظیفه همگان دانست. در ادامه نصیری در خصوص عملکرد و فعالیت های پایگاه شهید خانمحمدی گزارش کاملی را ارائه کرد و گفت که با همکاری مدیران و کارکنان بسیجی بنیاد  مسکن استان ، اکنون پایگاه شهید خانمحمدی در صدر پایگاه های بسیج ادارات از رتبه ویژه و نمونه برخوردار است و با انجام فعالیت های فرهنگی ، تبلیغی ، اخلاقی ، ورزشی و … در مسیر خود با موفقیت در حال حرکت است . در ادامه رحیمی در خصوص فعالیت های انجام شده در بسیج ادارات مطالبی را بیان نمود و ضمن تشکر از برگزاری این جلسه از بنیاد مسکن استان تقدیر نموده و پایگاه شهید خانمحمدی را الگوی دیگر پایگاه های بسیج دانست که در مسیر صحیح خود در حال حرکت است . وی خاطرنشان کرد: کمک به کارآمدسازی دولت اسلامی و کمک به تربیت کارمند هم تراز انقلاب اسلامی از اهداف بسیج کارمندی به شمار می رود.

همچنین عزیزی در نیز در صحبت های خود پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن استان را پایگاه نمونه ادرات استان معرفی کرده و ابراز امیدواری کرد این پایگاه در حفظ این جایگاه کوشا باشد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group