امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با مدیر کل مدیریت بحران استانداری زنجان

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن و معاونین این نهاد، با مهندس باقری مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه، مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک این انتصاب، در خصوص فعالیت های گسترده و متعدد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از جمله ساخت مسکن برای محرومین، تهیه و اجرای طرح های هادی روستایی، مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی و صدور اسناد مالکیت واحدهای مسکونی مطالبی ارائه نمود.

وی اقدامات به موقع و سریع بنیاد مسکن در وقوع حوادث غیر مترقبه را در گرو برنامه ریزی های قبل از وقوع حوادث دانست و گفت: این نهاد انقلابی همواره در پیشگیری از حوادث و خطرات احتمالی به ویژه در سطح روستا، نقش ویژه ای در راستای خدمت به مردم آسیب دیده داشته است.

در ادامه مهندس باقری از زحمات ارزشمند بنیاد مسکن استان در توسعه و آبادانی روستاها تقدیر نمود و افزود: این نهاد انقلابی با دارا بودن نیروهای فنی و تخصصی همواره در مواقع حساس و وقوع حوادث غیر مترقبه پیشتاز بوده است.

وی بر گسترش تعاملات بین این دو دستگاه تاکید کرد و گفت: امیدواریم با تعاملات ویژه بین این دو دستگاه، بتوانیم خدمات گسترده ای به مردم ارائه دهیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group