امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان

طی هماهنگی های به عمل آمده، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد، مهندس نجفی معاون پشتیبانی و مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی با لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

مهندس صنعتی منفرد  در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب به مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان، ، فعالیتهای بنیاد مسکن استان در بخشهای مختلف را تشریح نمود.

وی با اشاره به اینکه، رسالت اصلی این نهاد خدمت به محرومین به ویژه در سطح روستاها می باشد، اظهار کرد: امیدواریم با همکاری های بیشتر بین این  دو دستگاه بتوانیم خدمات مطلوبتری به اقشار کم درآمد جامعه ارائه دهیم.

صنعتی منفرد در ادامه از همکاری های صدا و سیمای مرکز زنجان در پوشش و انعکاس خبری فعالیتهای بنیاد مسکن استان تقدیر و تشکر نمود.

لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان نیز در این دیدار فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را متنوع و گسترده دانست. وی به برخی خدمات ارزشمند بنیاد مسکن در سطح روستاها اشاره کرد و نقش این نهاد انقلابی را در راستای خدمت به محرومان، اقشار کم درآمد و روستاییان مهم دانست .

لطیفی ادامه داد: صدا و سیمای مرکز زنجان آمادگی لازم را برای گسترش تعاملات در راستای انعکاس فعالیت ها و اقدامات بنیاد مسکن استان به ویژه در سطح روستاها را دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group