امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان در راستای گسترش تعاملات

در راستای گسترش تعاملات و همکاری های مستمر، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد، با مهندس پاک منش مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفت و گو کردند. در ابتدا مهندس صنعتی منفرد رسالت اصلی بنیاد مسکن را تامین مسکن محرومین دانست و گفت:  مساله مسکن محرومین و افزایش امکان دستیابی به مسکن برای اقشار کم‌درآمد اجتماعی از اهمیت دوچندان برخورداراست که لازمه تحقق این امر تعامل ویژه با دستگاه های مرتبط به ویژه راه و شهرسازی می باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اهداف مشترک این دو مجموعه در راستای تامین مسکن، امیدواریم در بحث تامین زمین و خدمات زیربنایی همکاری های بیشتری صورت گیرد تا به افزایش بهره‌وری فعالیت‌های هر دو مجموعه نیز کمک شایانی نماید.

مدیر کل بنیاد مسکن استان به برخی پروژه های عمرانی این نهاد در قالب تامین مسکن اقشار کم درآمد در سطح استان اشاره کرد.

سپس پاک منش مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیرکل بنیاد مسکن استان بر تعامل بیش از پیش دو دستگاه تاکید نمود.

وی ادامه داد: در حال حاضر این دو مجموعه، اقدامات و فعالیت‌های عمرانی  بسیاری در حیطه وظایف و تکالیف خود به انجام می‌رسانند که در صورت توسعه ارتباطات متقابل، می توانند به برخی از اهداف مشترک از جمله تامین مسکن محرومین دست یابند.

پاک منش با اشاره به اینکه، بنیاد مسکن در طول سال‌های فعالیت خود،‌ اقدامات بسیاری در حوزه مسکن شهری و روستایی انجام داده است،خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه، این نهاد در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان موفق عمل نموده، راه و شهرسازی آمادگی خود را برای اجرای پروژه های بزرگتر با همکاری این نهاد اعلام می نماید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group