مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

دیدار با مدیر عامل شعب بانک قرض الحسنه رسالت استان زنجان

طی جلسه ای، محمدی مدیر عامل شعب بانک قرض الحسنه رسالت استان، مهندس سفیدیان رئیس گروه زمین و منابع بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس محمدی رئیس گروه واگذاری بنیاد مسکن کشور با مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد دیدار و گفتگو کردند. در این جلسه، وضعیت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه رسالت برای متقاضیان پروژه های مسکن شهری بنیاد مسکن مورد بررسی قرار گرفت. در ابتدا مهندس صنعتی منفرد همکاری و تعامل بانک های استان را در پرداخت تسهیلات مقاوم سازی واحدهای مسکونی مطلوب دانست و گفت: با توجه به اینکه موضوع مقاوم سازی واحدهای مسکونی در سطح شهرها و روستاها اهمیت ویژه ای دارد، خوشبختانه تاکنون بانک های استان به ویژه بانک قرض الحسنه رسالت همکاری مناسبی در این زمینه با بنیاد مسکن استان داشته اند.

وی با اشاره به اینکه، مهمترین رسالت بنیاد مسکن، محرومیت زدایی و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در جامعه است، خاطر نشان کرد: امیدواریم با حمایت بانک های استان و رفع موانع و مشکلات، بیش از پیش شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان باشیم.

در ادامه محمدی مدیر عامل شعب بانک قرض الحسنه رسالت استان با بیان اینکه، بانک رسالت آمادگی لازم را برای تعامل با این نهاد انقلابی و پرداخت تسهیلات برای متقاضیان پروژه های مسکن شهری را دارد.

در پایان جلسه وضعیت مربوط به عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای متقاضیان پروژه های مسکن شهری معرفی شده از طرف بنیاد مسکن استان مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع موانع موجود راهکارهایی ارائه گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group