امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با مدیر شعب بانک ملت استان زنجان در راستای گسترش همکاری ها

طی جلسه ای که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب  استان‘ رخشان مدیر شعب بانک ملت و معاونین دو دستگاه در بنیاد مسکن استان برگزار شد, در  جهت همکاری های بیشتر گفتگو و رای زنی شد.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد ضمن تشکر از همکاری و مساعدت بانک های استان گفت: با توجه به همکاری خوب بانک های عامل استان‘ بنیاد مسکن توانسته خدمات عمرانی متعددی در روستاها و شهرها را بیش از پیش ارائه  نماید.

وی با بیان اینکه، امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر با بانک ملت استان در راستای اعطای تسهیلات به متقاضیان، شاهد خدمت رسانی ارزنده تر به مردم استان باشیم‘ ادامه داد: خدمات و فعالیت های بانک ملت در جهت ارائه  خدمات بسیار ارزشمند است که باید با همکاری های بیشتر در جهت ارائه  خدمات و تسهیلات ویژه بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی، گام های موثرتری در راستای پیشرفت و توسعه استان و خدمت به مردم به ویژه تامین مسکن اقشار آسیب پذیر برداشته شود.

مهندس صنعتی منفرد افزود: بنیاد مسکن استان جهت احداث مسکن روستایی و اجرای پروژه های عمرانی برنامه های متعددی انجام داده است که برای محقق شدن اهداف این نهاد، نیازمند همکاری بانک های استان هستیم.

در ادامه رخشان، آمادگی خود را جهت همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اعلام نمود و گفت: همکاری مشترک بین بنیاد مسکن استان و بانک ملت در جهت ارائه  خدمات به مردم، بسیار مهم و ضروری است.

وی ادامه داد: با تعاملات هر چه بیشتر بین بنیاد مسکن و بانک ملت استان می توان خدمات مطلوبتری به مردم به ویژه اقشار کم درآمد ارائه  نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group