امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

دیدار با مدیر امور اداره شعب بانک رفاه استان زنجان

دیدار با مدیر امور اداره شعب بانک رفاه استان زنجان

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سرپرستی بانک رفاه استان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد، پور یوسفی مدیر شعب بانک رفاه استان، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان، جزونقی معاون و بازرگان رییس اعتبارات بانک رفاه استان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد در خصوص وظایف و حیطه عملکرد بنیاد مسکن استان توضیحاتی ارائه نموده و از اهمیت فراوان مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی جهت ایجاد سرپناه مطمئن برای روستاییان سخن گفت. وی همکاری بانک های عامل در خصوص پرداخت تسهیلات مقاوم سازی در استان را متناسب با وضعیت استان و تاکیدات مقامات عالی مدیریت استان ندانسته و خواستار توجه ویژه به این امر شد تا در نهایت بتوان وضعیت مطلوبی را در استان از لحاظ بهسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی رقم زد. حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نیز توجه به روستاها و ارائه خدمات به روستاییان را ناکافی عنوان کرده و افزود: باید بیش از پیش به قشر تولید کننده کشور یعنی روستایان توجه شود تا با مشکلات حاصل از مهاجرت به شهر ها، حاشیه نشینی و مشاغل کاذب روبرو نشویم. در ادامه پور یوسفی رسیدگی وضعیت روستاها به ویژه مسکن آنان را مهم دانسته و افزود همدلی و همکاری همه دستگاه ها در جهت تحقق این هدف لازم است. وی با بیان این که مشکلات اعتبارات مانع از این شده که بتوانیم در پرداخت تسهیلات مقاوم سازی بهتر عمل کنیم اصافه کرد، با نگاه ویژه این امر را دنبال خواهیم نمود و سعی در پرداخت حداکثری این تسهیلات خواهیم داشت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group