امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان

دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و نجفی معاون پشتیبانی این نهاد با مهندس کرامتی مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان دیدار کردند.
از مباحث مطرح شده در این جلسه هماهنگی های لازم در مواقع بحران بود که مهندس صنعتی منفرد در این زمینه اقدام به موقع و سریع در وقوع حوادث غیر مترقبه را در گرو برنامه ریزی های قبل از وقوع حوادث دانسته و افزود بایستی دستگاه های مرتبط در سریع ترین زمان ممکن بتوانند تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز را بسبج نمایند تا مشکلات حتمالی سریعا مرتفع گرد . در ادامه مهندس کرامتی با تقدیر از کمک های بنیاد مسکن و اعزام امکانات و ماشین الات بنیاد مسکن به مناطق زلزله زده عرب کشور در ساعات اولیه این حادثه توانمندی بنیاد مسکن در مواقع حساس و وقوع حوادث غیر مترقبه مطلوب ارزیابی کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group