مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان
نشست مشترکی با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد با مهندس صفری مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان و آقای سهرابی قائم مقام وی برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به ساختار سازمانی بنیاد مسکن و اهداف و وظایف این نهاد انقلابی یکی از رسالت های اصلی بنیاد مسکن را با توجه به فرمان تاریخی امام (ره) ساخت مسکن و ارائه خدمت برای محرومین جامعه دانست. وی همچنین مطالبی در خصوص عملکرد بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف مسکن شهری و روستایی و اجرای طرح های هادی روستایی و صدور اسناد مالکیت در شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر و روستاها ارائه نمود . وی افزود ساخت مسکن برای خانوارهای دارای حداقل دو معلول از جدیدترین برنامه های بنیاد مسکن با مشارکت بهزیستی و بنیاد مستضعفان است. پس از آن مدیرکل صدا و سیما با تقدیر از تشکیل این نشست و نگاه ویژه مهندس صنعتی منفرد به رسانه ها بنیاد مسکن استان را منشا خدمات فراوانی به ویژه برای محرومین دانست.وی اظهار داشت ارائه خدمات به موقع و صحیح  موجب افزایش اعتماد مردم است که مهم ترین سرمایه ی اجتماعی است. مرتضی صفری به فعالیت های ارزنده ی بنیاد مسکن در روستاها عملکرد این نهاد در استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت می توان با تشکیل کارگروه های تخصصی همکاری های دو سازمان را گسترش داد تا خدمات ارائه شده توسط بنیاد مسکن استان نمود بیشتری یابد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group