امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

دیدار با مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری زنجان در راستای گسترش تعاملات

مهندس خواجه ای همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) با ورقایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری زنجان در راستای گسترش تعاملات و تشریح عملکرد این نهاد دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس خواجه ای ضمن تقدیر از زحمات همکاران این حوزه در استانداری زنجان با بیان اینکه، روابط عمومی ها به‌عنوان عنصری قوی و رکنی بی‌بدیل در تقویت برنامه‌ها و پیشبرد اهداف سازمان، نقشی مهم در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفا می‌کند،گفت: روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی، حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی به شمار می آیند و تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد، همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم دارند.

وی  با بیان اینکه، در دنیای امروز و در تمامی نظام های اجتماعی و مدیریتی، روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند، افزود: نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست و به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی خود می تواند سازمان را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهد، چراکه روابط عمومی، یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی به شمار می آید.

خواجه ای به تعامل مطلوب میان  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با مجموعه استانداری زنجان اشاره کرد و گفت:  خوشبختانه با هم افزایی و هم اندیشی و با ابتکار و امید میان این دو مجموعه گام های مطلوبی  در راستای خدمت به محرمین و همچنین توسعه استان بر داشته شده که امیدواریم این همکاری های در زمینه های مختلف و در راستای تحقق اهداف این نهاد انقلابی روز به روز افزایش یابد..

در ادامه ورقایی  ضمن تقدیر از زحمات این نهاد انقلابی به ویژه در راستای خدمت به اقشار کم درآمد، به بیان مهمترین مسائل مرتبط به حوزه اطلاع رسانی پرداخت و آمادگی خود را برای گسترش تعاملات و انعکاس و انتشار اخبار بنیاد مسکن اعلام نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group