امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات استان در راستای گسترش تعاملات

 

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین این نهاد و حسنی رئیس امور ذیحسابی بنیاد مسکن با بازگشا مدیرکل دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو گردند.

در این جلسه مهندس خواجه ای، مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن ارائه توضیحاتی به عملکرد بنیاد مسکن استان و وضعیت پروژه‌های عمرانی از سوی این نهاد پرداخت و  گفت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اولین نهاد سازندگی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در راستای رسیدگی به محرومین و مستضعفین تشکیل گردید.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن همواره به عنوان نهاد حمایتی، علمی و تخصصی همواره  بصورت قانونمند فعالیت نموده است، افزود:   بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همیشه در اجرای پروژه‌ها موفق عمل نموده و  به مسئله کیفیت توجه ویژه‌ای داشته است.

وی با بیان اینکه، برای رسیدن به تحقق اهداف بنیاد مسکن استان، نیازمند حمایت و تعامل ویژه  همه دستگاه های اجرایی به ویژه دیوان محاسبات هستیم، گفت: وظیفه نظارتی سازمان دیوان محاسبات موجب شده که همه پروژه ها با دقت و حساسیت بیشتری پیگیری شود که این امر در توسعه استان نقش مهمی داشته است.

در ادامه بازگشا ، مدیرکل دیوان محاسبات استان نیز در این جلسه از توجه بنیاد مسکن به هزینه کرد صحیح و به موقع اعتبارات و همچنین کیفیت پروژه‌ها تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد: با همکاری‌های دستگاه‌های اجرایی استان شاهد پیشرفت هر چه بیشتر پروژه‌های عمرانی استان خواهیم بود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group