امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار با مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان

دیدار با مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان

طی جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد و نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان دیداری با گنج خانلو مدیرکل بازرسی استانداری زنجان به عمل آمد. در این جلسه که با حضورباقری فرناندار طارم همراه بود مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص وظایف و فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله اجرای طرح هادی روستایی، ساخت و ساز مسکن، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی و …. ارائه نمود. وی همچنین به فعالیت های دیگر بنیاد مسکن همچون ورود به بحث گردشگری در مناطق مستعد استان به عنوان دستگاه فنی و تخصصی مانند جنوب زنجان، محل جشنواره های روستایی در منطقه قره داغ و دیگر پروژه های متعدد بنیاد مسکن در سطح استان اشاره کرد.
مهندس صنعتی منفرد به استقرار نظام سلامت اداری در این نهاد نیز اشاره کرده و خود نظارتی در بنیاد مسکن استان را یکی از اصول مهم در تمامی کارها عنوان کرد.
در ادامه مدیرکل بازرسی استانداری اقدامات بنیاد مسکن را مایه ابادانی استان و فعالیت های ان را فعالیت هایی ماندگار دانست.
وی افزود امیدواریم با تعامل بیشتر انجام امور را تسریع نماییم و مشکلات و موانع احتمالی را نیز مرتفع کنیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group