امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

دیدار با فرمانده انتظامی استان زنجان

دیدار با فرمانده انتظامی استان زنجان

طی برنامه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با سردار آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان دیدار کردند. در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نقش همه  نیروهای نظامی و انتظامی را در تامین امنیت کشور بسیار کلیدی و مهم دانست و افزود نعمت امنیت نعمتی بسیار بزرگ است که با تلاش این خدمتگزاران جمهوری اسلامی محقق گشته است. پس از آن  مهندس صنعتی منفرد ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص  ساختار سازمانی، اهداف، فعالیت ها و عملکرد بنیاد مسکن استان زنجان خدمت به محرومین جامعه را از رسالت های بنیاد مسکن دانست. وی افزود تامین مسکن، اجرای طرح های هادی روستایی، مقاوم سازی واحدهای مسکونی و … از این دست فعالیت ها هستند. مدیرکل بنیاد مسکن استان از همکاری های نیروی انتظامی در روستاها  و دیگر زمینه ها با بنیاد مسکن تقدیر نمود. در ادامه سردار آزادی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن که با فعالیت های خود در جهت محرومیت زدایی در کشور نقش مهمی را ایفا می کند افزود نیروی انتطامی نیز در زمینه های لازم همواره همکاری های مورد نیاز را انجام خواهد داد. در ادامه گفت و گوهایی نیز در خصوص زمینه های مشترک همکاری به عمل آمد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group