مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

دیدار با فرماندار شهرستان طارم

دیدار با فرماندار شهرستان طارم

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، نجفی معاون پشتیبانی، محمدی معاون عمران روستایی، هاشمی نژاد رییس اداره حراست و ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان طارم با  مهندس علی باقری فرماندار  شهرستان طارم دیدار کردند.

  در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی   و ساختار سازمانی و قوانین داخلی بنیاد مسکن ارائه کرده و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف مسکن روستایی ،شهری و همچنین عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی در سطح استان به ویژه شهرستان طارم انجام شده  اشاره کرد . وی همچنین افزود شهرستان طارم به دلیل داشتن پتانسیل های گردشگری و تولیدی همواره مورد توجه بوده است چرا که توسعه روستاهای این شهرستان منجر به توسعه نقش تولیدی مردم منطقه خواهد شد. وی اظهار داشت تفاهم نامه هایی نیز در زمینه های اشتغال زایی روستایی و احیای روستاهای هدف گردشگری این شهرستان  با معاونت عمرانی استانداری و میراث فرهنگی منعقد شده است که هم اکنون در حال پیگیری است . در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی تحت عنوان حدیثی از پیامبر اکرم (( و اذا ارادالله بعبد خیرا صیر حوایج الناس الیه))  فرصت خدمت در جایگاه های مدیریتی را نعمت الهی و مردم را ولی نعمت این خدمتگزاران دانست و تاکید کرد خدمت به مردم وظیفه همه مدیران و سازمان هاست.

در پایان فرماندار طارم نیز ضمن ابراز تشکر از  نگاه ویژه بنیاد مسکن به این شهرستان،قول مساعدت و حمایت از بنیاد مسکن در کمیته های شهرستانی به عنوان یک مجموعه توانمند عمرانی  جهت اجرای پروژه های عمرانی داد و تاکید کرد که تا کنون نیز بنیاد مسکن خدمات ارزنده ای در استان به ویژه روستاها انجام داده است که با هماهنگی و همکاری های بیشتر امیدواریم تفاهم نامه های مذکور که در راستای توسعه شهرستان طارم است عملیاتی گردد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group