امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

دیدار با فرماندار شهرستان خرمدره

دیدار با فرماندار شهرستان خرمدره

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و هیئت همراه  با  مهندس حجت محمدی فرماندار جدید شهرستان خرمدره دیدار کردند .  در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان همراه بود مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب اقای محمدی به عنوان فرماندار جدید خرمدره توضیحاتی در خصوص توانمندی های فنی مهندسی   و ساختار سازمانی و قوانین داخلی بنیاد مسکن ارائه کرده و به خدماتی که تا کنون در زمینه های مختلف مسکن روستایی ،شهری و همچنین عمران روستایی توسط این نهاد انقلابی در سطح استان انجام شده  اشاره کرد . وی همچنین افزود پتانسیل شهرستان خرمدره از لحاظ گردشگری باعث شده تا شرایط مطلوبی در خصوص فعالیت در این زمینه ها ایجاد گردد. مهندس صنعتی منفرد به تفاهم نامه منعقده  فی مابین معاونت عمرانی استانداری و بنیاد مسکن استان در خصوص نظارت و اجرای طرح های هادی روستایی اشاره کرد و افزود بنیاد مسکن با دارا بودن نیروهای متخصص و امکانات فنی اماده اجرای پروژه های عمرانی شهری و روستایی است. فرماندار ابهر ضمن ابراز تشکر از حضور مدیران بنیاد استان، بنیاد مسکن استان را  از نهاد های توانمند عمرانی و دارای نیروهای متخصصی دانست که میتواند نقش مهمی در توسعه استان ایفا نماید. وی تاکید کرد تا کنون بنیاد مسکن خدمات ارزنده ای در استان به ویژه روستاها انجام داده است که شایسته تقدیر است. مهندس حجت محمدی خواستار همکاری های بیشتر با بنیاد مسکن استان در توسعه شهرستان خرمدره شد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group